Değerlerimiz & Prensibimiz

Müşteri Değeri Yaratma
Yaratıcı Pazarlama
Hızlı Kurulum,Kolay Kullanım
Özgün ve Esnek Online Mağaza Tasarımı

Zeki Dükkan Her Daim
Kadın Girişimcilerin Yanında!

 Anatolia System 2010 yılında butik olarak geliştirdiği e-ticaret sistemlerini kullanıcı deneyimleri ve müşteri istekleri doğrultusunda geliştirerek ihtiyaçlara göre belirli paketler altında toplayarak Zükkan markası ve Zeki Dükkan mottosu ile siz kullanıcıların takdirine ve hizmetine sunmuş, o an itibari ile özellikle fiyat,performans ve hizmet konularında %90'lık bir müşteri memnuniyetine ulaşabilmiştir.

Zeki Dükkan E-Ticaret Sistemleri

  • E-ticarete e-tüccar terimini getiren Zükkan altyapısı ayrıca e-tüccarlarımızı desteklemek üzere birçok hediye vermektedir Ücretsiz SSL, ücretsiz Google ve Facebook reklamları,ücretsiz fotoğraf çekimleri,ücretsiz sosyal medya yönetim desteği ile ücretsiz online PR destekleri sunmaktadır.
  • Ayrıca profesyonel ekibimiz tarafından oluşturulan Zükkan e-ticaret paketleri, hızlı bir şekilde kurulum yapılarak yayına hazır hale getiriliyor. E-ticaret Web sitenizin yönetim paneli kolay ve esnek kullanım yapısına sahiptir.
  • Özelleştirilebilir tema yapısı sayesinde özgün tasarımlar üretebilir, markanızın kurumsal kimliğini e-ticaret sitenize yansıtabilirsiniz. Ayrıca Anatolia System’in çok önemsediği kadın girişimcilere destek için Zükkan e-ticaret paketlerinde özel bir paket oluşturulmuştur.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Tasarımlarımızın hepsi mobil uyumludur.

Ticket & Telefon Destek

Müşterilerimizin destek taleplerini online ortamda yazılı veya telefonda sesli bir şekilde iletmelerini sağlıyoruz.

Taahhütsüz vazgeçme

Müşterilerimize taahhütsüz vazgeçme şansı sunuyoruz.

Misyonumuz

  • Misyonumuz, gelişen e-ticaret sektöründe doğru bir şekilde ürün geliştirmek ve e-tüccarın en doğru iş yerine sahip olmasını sağlamaktır.